„The Wolf Among Us 2” zapowiedziane na The Games Awards 2020?

Grzegorz Banasik

Rok temu na The Game Awards 2019 został pokazany trailer drugiej części The Wolf Among Us. Dwa dni temu na portalu reddit pojawił się przeciek na temat gry. W czwartek wieczorem ma zostać zaprezentowany nowy trailer i mały update od deweloperów.

A jeśli chodzi o fabułę – akcja ma dziać się 2 lata po wydarzeniach z pierwszej części i być podzielona na 5 epizodów. Początkowo mamy wrócić do Nowego Jorku, aby potem przenieść się do małego miasteczka o nazwie Vermont, gdzie Bigby będzie badał sprawę zaginionego Baśniowca. Królewna Śnieżka ma być grywalną postacią w pewnych momentach rozgrywki. Została również udostępniona grafika, która zapowiada premierę gry na zimę 2021 roku i zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series. Oczywiście, są to tylko plotki.

The Game Awards 2020 odbędzie się 11 grudnia o 1:00 czasu polskiego.

#TelltalleGames #TheGameAwards2020 #TheWolfAmongUs2
ABOUT AUTHOR

Grzegorz Banasik

Niepoprawny fan serii Battlefield, Total War, Mass Effect, Star Wars oraz The Elder Scrolls. Entuzjasta twórczości filmowej Guya Ritchiego, Christophera Nolana, a także Lucasfilms Ltd. Adorator postaci Pająka Jeruzalema. Czasami mistrz gry w świecie Cyberpunka oraz Dungeons & Dragons.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *