PlayStation Plus Luty 2021

Katarzyna Najman

Już od dzisiaj subskrybenci PlayStation Plus mogą przypisać do swojego konta trzy tytuły. Standardowo posiadacze abonamentu dostaną jedną grę na PS5, którą jest Destruction AllStars oraz dwie na PS4 i PS5 (zgodnie ze wsteczną kombatybilnością) – Concrete Genie oraz Control: Ultimate Edition.

Mająca dzisiaj swoją premierę Destruction AllStars to gra polegająca na totalnej rozwałce. Celem gracza jest zniszczenie pojazdów należących do przeciwników. Wciela się on w jednego z uczestników wyścigu, którego zadaniem nie jest dotarcie do mety jako pierwszy, lecz pokonanie wszystkich rywali. W tę produkcję możemy grać w trybie jednoosobowym lub multiplayer. Za Destruction AllStars odpowiedzialne jest studio Lucid Games. 

Concrete Genie to gra przygodowa od studia Pixelopus, należącego do Sony. Sterujemy tutaj Ashem, nastolatkiem z wielką wyobraźnią, który za pomocą magicznego pędzla, ożywia opuszczone miasto Denska. Gra polega na eksplorowaniu lokacji i rozwiązywaniu zagadek, a pomagają nam w tym namalowane przez nas, a następnie ożywiane obrazy. Tytuł ten swoją premierę miał w 2019 roku.

Control: Ultimate Edition to kompletne wydanie gry Control, w której skład wchodzi podstawowa wersja oraz pakiet wszystkich dostępnych dodatków, tj. The Foundation oraz AWE. Wcielamy się tu w Jesse Faden, która musi pokonać siły nie z tego świata za pomocą różnych specjalnych umiejętności oraz specjalistycznego pistoletu, który oprócz podstawowej funkcji pozwala rzucać obiektami i przeciwnikami na odległość.  Producentem gry jest Remedy Entertainment, a wydawcą 505 Games. Edycja Ultimate została wydana w drugiej połowie 2020 na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch, natomiast dzisiaj swoją premierę ma na konsole nowej generacji. 

Wszystkie wymienione tytuły można przypisać do swojej biblioteki już od dzisiaj, tj. 2 lutego.

505 Games Concrete Genie Control: Ultimate Edition Destruction AllStars Lucid Games PixelOpus PlayStation PlayStation 4 PlayStation 5 PlayStation Plus Luty 2021 PlayStationPlus Remedy Entertainment
ABOUT AUTHOR

Katarzyna Najman

Wielka fanka serii Devil May Cry. Zafiksowana kulturą i językiem japońskim. W wolnych chwilach oprócz grania na konsoli, uwielbia robić nowe cosplaye i słuchać ciężkich brzmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *