PlayStation Plus Listopad 2020

Katarzyna Najman

Listopad to pierwszy miesiąc, w którym subskrybenci Playstation Plus mogą odebrać gry na konsolę PlayStation 5, mającą swoją premierę pod koniec tego miesiąca. Najprawdopodobniej od teraz będziemy mogli otrzymywać 3 gry – dwie na PS4/PS5 oraz jedną na PS5. Również poprzednio przypisane gry do naszego konta będziemy mogli zagrać na konsoli nowej generacji.

W tym miesiącu w kolekcji znalazły się dostępne od 3 listopada Hollow Knight: Voidheart Edition i Middle-earth: Shadow of War oraz dostępne od 12 listopada za darmo wyłącznie na PS5 – Bugsnax.

Hollow Knight: Voidheart Edition to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w bezimiennego rycerza przemierzającego królestwo Hallownest. Bohater na swojej drodze napotyka wielu mrocznych przeciwników, odkrywając tajemnice królestwa. Gra sprzedała się w 2,8 mln egzemplarzy i została dobrze przyjęta przez krytyków. 

Middle-earth: Shadow of War – stworzona przez Monolith Productions, a wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment kontynuacja dobrze przyjętego Middle-earth: Shadow of Mordor. Akcja tytułu toczy się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszej części. Gra godna polecenia fanom twórczości J.R.R. Tolkiena, na której opierali się twórcy gier z tej serii.

Bugsnax, mająca swoją premierę 12 listopada, to przygodówka, w której trafiamy na wyspę Snaktooth zamieszkiwaną przez stworzenia będące w połowie zwierzętami, a w połowie przekąskami. Naszym zadaniem jest rozwiązanie wielu tajemnic owej wyspy. Tytuł został stworzony przez niezależne studio Young Horses.

Przypominamy, że tytuły zamieszczone w listopadowym PS Plus możecie przypisać do swoich kont od wtorku 4 listopada. 

Miłego grania! 

Bugsnax HollowKnight MonolithProductions PlayStation PlayStationPlus PlayStationPlusListopad PS4 PS5 ShadowofWar YoungHorses
ABOUT AUTHOR

Katarzyna Najman

Wielka fanka serii Devil May Cry. Zafiksowana kulturą i językiem japońskim. W wolnych chwilach oprócz grania na konsoli, uwielbia robić nowe cosplaye i słuchać ciężkich brzmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *