PlayStation Plus Grudzień 2020

Katarzyna Najman

Wczoraj Sony przedstawiło ofertę gier dla subskrybentów PlayStation Plus. Gracze 1 grudnia będą mogli przypisać do swojej biblioteki 3 tytuły. Wszystkie z pozycji będą dostępne zarówno na PS4, jak i PS5 w ramach wstecznej kompatybilności. 

Pierwszą propozycją jest Just Cause 4. To jednoosobowa przygodowa gra z otwartym światem wypełniona akcją. Wcielamy się tu w postać Rico Rodrigueza, który wybiera się do fikcyjnego państwa w celu poznania prawdy o swojej przeszłości. Nasz bohater może zniszczyć wszystko, co się znajdzie na jego drodze dzięki pokaźnemu arsenałowi oraz dostanie się praktycznie wszędzie za sprawą spadochronu, linii z hakiem czy też specjalnego kombinezonu umożliwiającego szybowanie. Tytuł ten został wyprodukowany przez Avalanche Studios, a wydany przez Square Enix. Premiera miała miejsce w 2018 roku na PS4 Xbox One oraz na PC.

Druga pozycja na liście PS Plus to Rocket Arena, opracowana przez studio Final Strike Games i opublikowana przez Electronic Arts. Jest to trzecioosobowa strzelanka, w której rozgrywka toczy się na zamkniętych arenach, gdzie walczą ze sobą dwie trzyosobowe drużyny. Gra opiera się głównie na rywalizacji, lecz dostępne są również misje kooperacyjne. Rocket Arena zostało wydane 13 lipca tego roku na PC, PS4 i Xbox One.

Ostatnią produkcją jest Worms Rumble, które swoją premierę będzie miało 1 grudnia. To najnowsza odsłona każdemu znanej serii studia Team17, która dostępna będzie na komputery osobiste oraz PS4 i PS5. W tej części jednak nie doświadczymy typowej dla tego tytułu rozgrywki turowej. Twórcy postawili tutaj jednak na walkę w trybie w czasie rzeczywistym. Dostępne będą dwa tryby – deathmatch oraz battle royale. Nie zabraknie również personalizacji bohaterów.

Przedstawione tytuły będzie można dodać do swojej biblioteki od wtorku 1 grudnia. Tym samym z oferty PS Plus znikną listopadowe gry – Hollow Knight: Voidheart Edition oraz Middle-earth: Shadow of War.

AvalancheStudios EA FinalStrikeGames JustCause4 PlayStation PlayStationPlus PlayStationPlusGrudzień2020 PS4 PS5 RocketArena SquareEnix Team17 WormsRumble
ABOUT AUTHOR

Katarzyna Najman

Wielka fanka serii Devil May Cry. Zafiksowana kulturą i językiem japońskim. W wolnych chwilach oprócz grania na konsoli, uwielbia robić nowe cosplaye i słuchać ciężkich brzmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *