Nowa era Halo na zwiastunie rozgrywki Halo: Infinite

Michał Serwicki

Najnowsza odsłona przygód Master Chiefa zbliża się wielkimi krokami. Tym samym twórcy postanowili zaprezentować nam co przyniesie Halo: Infinite publikując kilkuminutową zapowiedź rozgrywki.

Nieco ponad miesiąc pozostał do premiery kolejnej części legendarnej serii. I chociaż warto wspomnieć, że pierwsze zapowiedzi Halo: Infinite nie zostały w stu procentach ciepło przyjęte to zdecydowanie wszystkie nastroje zmieni opublikowany dzisiaj zwiastun rozgrywki i fabuły. Szczególnie, że jest co pokazywać.

Twórcy zapowiadają, że otwarty świat zapewni graczom mnóstwo rozrywki i przede wszystkim pełnej akcji przygody. Tym razem trafimy na Zeta Halo, gdzie w towarzystwie nowej AI – The Weapon zmierzymy się z hordami przeciwników. Walczyć będziemy przy użyciu znanych nam już broni i pojazdów, ale także wykorzystując rozbudowany system ulepszeń, a także pokazując na co stać Master Chiefa.

Oprócz widowiskowych, epickich i także nowatorskich elementów rozgrywki twórcy stawiają na fabułę, a ta ma udzielić odpowiedzi na pozostawione przez Halo 5: Guardians pytania.

Premiera gry już 8 grudnia. Tytuł w dniu premiery będzie dostępny na konsolach Xbox Series S/X, XBoxie One, PC a także i w ramach Xbox Game Pass. Poniżej zaś prezentujemy omawiany zwiastun rozgrywki.

Halo Halo Infinite Master Chief xbox
ABOUT AUTHOR

Michał Serwicki

Entuzjasta mainstreamu i dobrej klasyki. Największy fan Marvela i DC Comics. W chwilach wolnych od ekranu jako Mistrz Gry zabiera znajomych w niezwykłe przygody w światach Dungeons & Dragons i Call of Cthulhu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *