King Arthur: Knight’s Tale – Nowatorski RPG z elementami strategii

Bartosz Imieło

King Arthur: Knight’s tale nadchodzi już w pierwszym kwartale 2021 roku. Dla wszystkich miłośników gier RPG jest to pozycja godna poświęcenia chwili uwagi ze względu na jej nowatorstwo i ciekawą, fantastyczną fabułę.

Gra zebrała na kick starterze 135% środków potrzebnych do zrealizowania celu. Ten RPG z elementami strategii pozwoli nam przeżyć epicką przygodę jako Sir Mordred – nemezis króla Artura, którego do życia przywraca Pani Jeziora. Naszym zadaniem będzie pokonanie tego czym stał się Król Artur po śmierci i przywrócenie Avalonu do pierwotnego stanu.

Co odróżnia King Arthur: Knight’s tale od innych produkcji RPG jest mechanika gry. Fabuły nie musimy przechodzić w pojedynkę. W miarę postępu, do naszej drużyny będą dołączali herosi, których możemy posyłać za nas na misję.

W czasie między misjami musimy rozbudowywać nasz zamek Camelot, który jest naszym centrum dowodzenia. Każda budowla daje nam rozmaite ulepszenia pomocne w rozgrywce.

Po skończonej fabule będziemy mogli sprawdzić nasze umiejętności w różnych wydarzeniach generowanych proceduralnie, więc rozgrywka może ciągnąć się w nieskończoność.

W King Arthur: Knight’s Tale będziecie mogli zagrać już w nowym roku.


Fantasy King Arthur King Arthur: Knight's Tale NeocoreGames RPG
ABOUT AUTHOR

Bartosz Imieło

Miłośnik fantasy, który upodobał sobie gry strategiczne i FPSy. Pierwszą moją grą było Age of Empires II i nadal lubię wracać do tego tytułu, jako do początku mojej dziewięcioletniej podróży z grami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *