Jinx w Fortnite, czyli wielki crossover Epic Games z Riot Games

Michał Serwicki

Już jutro na Netfliksie zadebiutuje pierwszy odcinek Arcane – serialu animowanego, którego akcja rozgrywa się w uniwersum League of Legends. Z tej okazji Riot Games przygotowało wiele eventów dla swoich fanów. Zaskakujące jest również ogłoszenie współpracy z Epic Games.

Jeżeli weszliście dzisiaj na Epic Games i zdziwiła was obecność League of Legends, Valoranta, czy Teamfight Tactics to nie żart. To efekt nowej współpracy między Riot Games i Epic Games. Wiceprezes Epica, Steve Allison tak komentuje całą sytuację:

Steve Allison

“Riot Games jest jednym z najlepszych światowych deweloperów i twórców przełomowych marek. Jesteśmy podekscytowani, że wybrali nas na swoich partnerów, by udostępnić swoje tytuły milionom nowych graczy dzięki Epic Games Store”


Od dzisiaj wszystkie tytuły dostępne są na Epic Games Store, a pobranie każdej z tych gier zapewni instalację nowego klienta Riot Games.

Jak zdobyć Jinx w Fortnite?

Największą nowością jest jednak pojawienie się Jinx w Fortnite. To pierwszy przypadek, od 12 lat istnienia Riot Games, kiedy postać z ich gry trafia do innego tytułu. Oczywiście obecność niebieskowłosej ADC w najpopularniejszym Battle Royale to wynik zarówno współpracy między dwoma firmami, jak i premiery Arcane. Jinx już dzisiaj trafiła do sklepu wraz z specjalnymi przedmiotami.

Skin dostępny jest osobno za 1500 V-Dolców jak i w zestawie w którym oprócz plecaka i zbieraka otrzymamy ścieżkę dźwiękową wraz z dwoma ekranami ładowania.

A wy? Zamierzacie dodać Jinx do swojej kolekcji? A może czekacie wyłącznie na Arcane?

Arcane Epic Games Fortnite Jinx League of Legends Netflix Riot Games
ABOUT AUTHOR

Michał Serwicki

Entuzjasta mainstreamu i dobrej klasyki. Największy fan Marvela i DC Comics. W chwilach wolnych od ekranu jako Mistrz Gry zabiera znajomych w niezwykłe przygody w światach Dungeons & Dragons i Call of Cthulhu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *