Batman, Który Się Śmieje już w Fortnite

Michał Serwicki

W Fortnite aktualnie trwa Halloween. To powrót wielu mrocznych, jak i zabawnych skinów. Te dwa aspekty (w nieco innym wydaniu) łączy natomiast najnowsza postać, która jako kolejny efekt współpracy pomiędzy DC Comics i Epic Games zawitała właśnie do gry.

Kim jest Batman, Który Się Śmieje?

Nowa postać dla wielu graczy z pewnością będzie niemałym zaskoczeniem. Inaczej zaś będzie z fanami komiksów, którzy mroczną odsłonę Batmana znają już od lat. No właśnie mroczną, przerażającą i brutalną wersję superbohatera jakiego znamy. Batman, Który Się Śmieje pochodzi z alternatywnego, negatywnego świata, w którym Bruce Wayne złamał swoją zasadę i podczas jednego ze starć zabił Jokera.

Ostateczna granica, której „nasz Batman” nigdy nie przekroczy

Niestety Klauni Książę Zbrodni miał ostatniego asa (a raczej jokera) w rękawie, a dokładnie w sercu. Wraz z jego śmiercią z ust Jokera ulotniła się toksyna, na której działanie został wystawiony Batman. Chociaż Mroczny Rycerz początkowo nie doświadczył żadnych objawów, to po kilku tygodniach stał się potworym połączeniem siebie samego i swojego największego wroga. „Nowy” Batman zamordował swoich przyjaciół a także unicestwił wszystkich członków Ligi Sprawiedliwości.

Batman, Który Się Śmieje jest jedną z najstraszniejszych, ale i najokrutniejszą postacią w historii DC Comics

Jak zdobyć Batmana, Który Się Śmieje w Fortnite?

Skoro już znacie genezę potwornej wersji Mrocznego Rycerza to najwyższa pora przejść do konkretów. Wraz z najnowszą aktualizacją Batman, Który Się Śmieje trafił do sklepu Fortnite i można go kupić wraz z równie mrocznymi przedmiotami.

Jak widzicie na powyższym zrzucie ekranu, skin dostępny jest za standardową cenę 1500 V-Dolców (wraz z plecakiem Gniazdo Robina) oraz w zestawie za 2200 V-Dolców, gdzie wraz ze skórką otrzymamy zbierak i lotnię.

Batman/Fortnite: Fundament, czyli komiks z przedmiotami

Jeśli jednak nie przekonuje was zakup specjalnej waluty i chcielibyście oprócz zmiany kosmetycznej mieć coś fizycznego to twórcy wraz z DC Comics przygotowali dla was alternatywę, która może być nie lada okazją. Wraz z wczorajszą aktualizacją, dzięki wydawnictwu Egmont, w Polsce zadebiutowała kontynuacja komiksu Batman/Fortnite – Punkt Zerowy nosząca tytuł Batman/Fortnite: Fundament. Podobnie jak w przypadku pierwszej historii, do komiksu został dołączony kod, dzięki któremu można odblokować cyfrowe elementy w grze.

Wraz z zakupem zeszytu Batman/Fortnite: Fundament otrzymamy:

  • Skina – Batman, Który Się Śmieje
  • Plecak – Gniazdo Robina
  • Dostępny wyłącznie z komiksem ekran wczytywania Mroczne Dni
Ekran wczytywania Mroczne Dni

Decydując się na zakup komiksu pamiętajcie o tym, aby sprawdzić czy naklejki na okładce nie zostały uszkodzone oraz czy zdrapka z kodem jest nienaruszona. W tym celu polecamy kupować wyłącznie nowe egzemplarze. Komiks na stronie wydawcy znajdziecie w tym miejscu. Miłego i mrocznego grania z Batmanem, Który Się Śmieje!

Batman Batman Który Się Śmieje DC Comics Egmont Epic Games Fortnite Fortnite Fundament
ABOUT AUTHOR

Michał Serwicki

Entuzjasta mainstreamu i dobrej klasyki. Największy fan Marvela i DC Comics. W chwilach wolnych od ekranu jako Mistrz Gry zabiera znajomych w niezwykłe przygody w światach Dungeons & Dragons i Call of Cthulhu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *