Kontakt

Cześć! Jeśli tutaj dotarłeś, to znaczy, że albo interesuje Cię opcja kontaktu z nami, albo po prostu zabłądziłeś. Jeśli to pierwsza opcja, to śmiało! Pisz!
Ciągle szukamy nowych ludzi do tworzenia treści na naszą stronę. Nie ważne ile masz lat i jakie masz doświadczenie.

Dla nas najważniejsza jest Twoja wiedza o rozrywce elektronicznej… no i także tej bez prądu.

Jeśli jednak jesteś błądzącym płomyczkiem, to pomyśl jeszcze raz i zobacz, jak fajnie jest pojawić się w rozpisce ekipy — tej poniżej.

Każde inne opcje współpracy również rozważymy. Zapraszamy do kontaktu!

Znajdziesz nas na:

EKIPA

Adam Legut

Aleksandra Mierzwa

Redaktor Naczelna i twórca GamesCave. Znana również jako: siewca zła, terrorystka i pani prezes. Dla przyjaciół Aleksza. Gdy nie terroryzuje swoich redaktorów to gra w gry. Oddała duszę, pisząc pracę dyplomową o Gwiezdnych Wojnach.

Bartosz Imieło

Miłośnik fantasy, który upodobał sobie gry strategiczne i FPSy. Pierwszą moją grą było Age of Empires II i nadal lubię wracać do tego tytułu, jako do początku mojej dziewięcioletniej podróży z grami.

Bartosz Nemś

Naczelny fan Obcego i Władcy Pierścieni, ceniący wszelkie dobre Sci-Fi i Fantasy. Nieokiełznany gracz League of Legends, RTS-ów, planszówek i gier RPG. Game Master w Alien RPG, D&D. Wszelkiej maści kinoman.

Filip Wołek

Grzegorz Banasik

Niepoprawny fan serii Battlefield, Total War, Mass Effect, Star Wars oraz The Elder Scrolls. Entuzjasta twórczości filmowej Guya Ritchiego, Christophera Nolana, a także Lucasfilms Ltd. Adorator postaci Pająka Jeruzalema. Czasami mistrz gry w świecie Cyberpunka oraz Dungeons & Dragons.

Kamil Wyruch

Katarzyna Najman

Wielka fanka serii Devil May Cry. Zafiksowana kulturą i językiem japońskim. W wolnych chwilach oprócz grania na konsoli, uwielbia robić nowe cosplaye i słuchać ciężkich brzmień.

Marcin Brzoza

Marek Łosewicz

Przechodzenie gier na najwyższym poziomie trudności jest czymś więcej niż hobby. Fanatyk Rouglike, w wolnych chwilach oscyluje pomiędzy Death Metalem, Lo-Fi I alternatywą. Drugim ulubionym zajęciem jest zagłębianie się w każdy skrawek Lore z ulubionej lub aktualnie ogrywanej produkcji. Stały czytelnik Mang, komiksów, jak i filmów animowanych.

Mateusz Kopczyński

Michał Serwicki

Entuzjasta mainstreamu i dobrej klasyki. Największy fan Marvela i DC Comics. W chwilach wolnych od ekranu jako Mistrz Gry zabiera znajomych w niezwykłe przygody w światach Dungeons & Dragons i Call of Cthulhu.

Piotr Adamczyk