NewsTechnologia

W jakie gry będziemy mogli zagrać na Xbox Series X?

Już niedługo poznamy gry na Xbox Series X. Firma podała dokładną datę, w którą będziemy mogli poznać tytuły na tę konsolę najnowszej generacji.

Niedawno Xbox na swoim brytyjskim Twitterze zapowiedział, że  7 maja o 16:00 czasu brytyjskiego (17:00 czasu polskiego) przedstawią gry, które będą dostępne na ich konsoli najnowszej generacji. Krąży wiele spekulacji, jednak jesteśmy pewni, że wśród tytułów pojawią się takie tytuły jak Cyberpunk 2077, Halo Infinite, czy Watchdogs: Legion.

Zdania ludzi są podzielone co do wyboru najlepszej konsoli na rynku, ale trzeba przyznać, że to właśnie Xbox Series X jest obecnie prowadzącym w wyścigu między konsolami nowej generacji. Pytania w stylu Xbox, czy Play Station weszły już do rangi legendarnej i śmiało można stwierdzić, że są to pytania, które dzielą graczy. Prawie dwudziestoletnia historia firmy to ciągła walka o utrzymanie między takimi gigantami z branży konsolowej jak Nintendo, czy Sony. Wielu graczom przeszkadzają takie rzeczy jak układ krążków na padzie, czy cena, jaką trzeba zapłacić za Xbox Live Gold, lecz korporacja się tym nie zraża. Firma nie zapowiada zmian pod tym względem, choć zmniejszenie ceny możliwości grania online byłoby według wielu bardzo dobrym ruchem.

Nie pozostaje nam nic więcej niż czekanie na nowsze informacje ze świata konsol, które z pewnością będziemy dla was przekazywali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *