News

Plotki, ploteczki czyli Diablo 2 jako kolejny remaster

Diablo 2 Remastered czy Resurrected? 

Według doniesień z francuskiego serwisu ActuGaming, możemy doczekać się nowej gry pt. Diablo 2 Resurrected, która ma pojawić się pod koniec tego roku. Plotki mogą okazać się prawdą ponieważ ten sam redaktor odpowiedzialny za obecne doniesienia, przewidział odsłonę gier takich jak:

  • – Overwatch 2,
  • – Diablo 4,
  • – WoW: Shadowlands.

Twórca artykułu wskazuje na własne kontakty z osobami, które rzekomo mają bliskie relacje ze studiem. Według zdobytych informacji za remaster odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, które pracowało nad Destiny 2 na PC oraz remasterem Crasha Bandicoota.

Pozostaje kwestia tego czy po bardzo słabym przyjęciu Warcraft 3: Reforged, Blizzard poszedł po rozum do głowy. Z drugiej strony spisywanie tytułu na straty przez poprzednie porażki nie ma sensu. Zawsze istnieje ta nadzieja, że dostaniemy klasycznego Diablo 2 w nowej odświeżonej odsłonie. Trudno powiedzieć czy tego potrzebujemy, ale na pewno na to zasługujemy.

W końcu redaktor odpowiedzialny za artykuł już niejednokrotnie pokazywał, że jego informacje się sprawdzają więc może i tym razem się nie pomyli.

Źródło

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *